Exekutor Mgr. Pavla Fučíková Potřebujete-li exekutora zkuste Exekutorský úřad Ostrava, který zajišťuje exekuce a exekutorskou činnost nejen ve městě Ostrava. Zde najdete vše co potřebujete vědět o exekuci. Exekuce Ostrava je zde pro Vás. exekuce, prodej nemovitostí, dražby nemovitostí Exekuce Ostrava. Pořebujeteli exekutora nebo nějakou radu ohledně exekuce, obraťte se na Exekutorský úřad Ostrava, máme dloholeté zkušenosti a mnoho spokojených klientů.

ČR Mgr. Pavla Fučíková
Exekutorský úřad Ostrava


Odběr novinek e-mailem


odběr novinek e-mailem


Odesláním osobních údajů souhlasím se zasíláním nabídkových e-mailů z Katalogu nemovitostí, Katalogu movitostí a Dražeb uveřejněných Mgr. Pavlou Fučíkovou na webových stránkách Exekutorského úřadu Ostrava, a to v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. v platném znění a nařízení GDPR. Vaše data, která v souvislosti s odběrem novinek našemu úřadu poskytujete, považujeme za ryze důvěrná a v žádném případě nejsou poskytována dalším subjektům.
Úvod Kontakt Úřední deska Dražby Katalog nemovitostí Ke stažení Zajímavé odkazy Obchrana os. údajů GDPR


 
 

OMEZENÍ ÚŘEDNÍCH HODIN

Oznamujeme Vám, že z důvodu chřipkové epidemie jsme byli nuceni omezit komunikaci s veřejností.

Do úřadu se dovoláte - nebo jej můžete navštívit - v pondělí v době od 9 – 12 hodin, nebo ve středu v době od 13 – 16 hodin, a to do odvolání.

V ostatních hodinách je úřad pro veřejnost uzavřen, využít můžete elektronickou komunikaci

ZOBRAZIT KONTAKTY

Děkujeme za pochopení.
Mgr. Pavla Fučíková, soudní exekutorka