Exekutor Mgr. Pavla Fučíková Potřebujete-li exekutora zkuste Exekutorský úřad Ostrava, který zajišťuje exekuce a exekutorskou činnost nejen ve městě Ostrava. Zde najdete vše co potřebujete vědět o exekuci. Exekuce Ostrava je zde pro Vás. exekuce, prodej nemovitostí, dražby nemovitostí Exekuce Ostrava. Pořebujeteli exekutora nebo nějakou radu ohledně exekuce, obraťte se na Exekutorský úřad Ostrava, máme dloholeté zkušenosti a mnoho spokojených klientů.

ČR Mgr. Pavla Fučíková
Exekutorský úřad Ostrava


Rodinný dům Cítoliby Exekuce EX 4036/14


odběr novinek e-mailem

spisová značka EX 4036/14
typ nemovitosti Rodinné domy
město Cítoliby
kraj Ústecký
Zhlédnuto 193x
datum dražby 24. 4. 2024
dražební jistota (Kč) 18 000,00
cena vyvolávací (Kč) 173 334,00
cena znalecká (Kč) 260 000,00
Napište nám
Odeslat odkaz
Tisk stránky

Prodej spoluvlastnického podílu o velikosti 1/4 celku na nemovitostech:

  • pozemek parc.č. St. 185/2, o výměře 134 m2 – zastavěná plocha a nádvoří, jehož součástí je stavba: rodinný dům č.p. 104, vše zapsáno na LV 294 v k.ú. Citoliby.

Dražba staršího, v bloku stojícího rodinného domu. Přístup a příjezd k domu je z veřejné komunikace. Rodinný dům je situován v centrální části obce. Dům není podsklepený, s jedním nadzemním podlažím a jednou bytovou jednotkou o dispoziční velikosti 1+1. Dům je vytápěn plynovým topením WAF a krbovými kamny a je napojen na inženýrské sítě – elektro, voda, plyn, kanalizace.

K předmětu dražby náleží příslušenství, tvořené přízemní vedlejší stavbou na zadní obytné části domu, přízemní zděnou vedlejší stavbou pod pultovou střechou, zpevněnými betonovanými plochami, betonovou dlažbou a keramickou dlažbou, zídkou a přípojkami inženýrských sítí.

Parametry

Typ domu:v bloku


Napište nám

Jako ochranu proti spamu prosím sečtěte tato dvě čísla

Odeslat odkaz


Jako ochranu proti spamu prosím sečtěte tato dvě čísla


Úvod Kontakt Úřední deska Dražby Ke stažení Zajímavé odkazy Ochrana os. údajů GDPR