Exekutor Mgr. Pavla Fučíková Potřebujete-li exekutora zkuste Exekutorský úřad Ostrava, který zajišťuje exekuce a exekutorskou činnost nejen ve městě Ostrava. Zde najdete vše co potřebujete vědět o exekuci. Exekuce Ostrava je zde pro Vás. exekuce, prodej nemovitostí, dražby nemovitostí Exekuce Ostrava. Pořebujeteli exekutora nebo nějakou radu ohledně exekuce, obraťte se na Exekutorský úřad Ostrava, máme dloholeté zkušenosti a mnoho spokojených klientů.

ČR Mgr. Pavla Fučíková
Exekutorský úřad Ostrava


Rodinný dům Bezměrov Exekuce EX 2056/08


odběr novinek e-mailem

spisová značka EX 2056/08
typ nemovitosti Rodinné domy
město Bezměrov
kraj Zlínský
Zhlédnuto 1 016x
dražební jistota (Kč) 50 000,00
cena vyvolávací (Kč) 663 334,00
cena znalecká (Kč) 995 000,00
Napište nám
Odeslat odkaz
Tisk stránky

Předmět prodeje:

  • pozemek parc.č. 122, o výměře 131 m2 – zastavěná plocha a nádvoří, jehož součástí je stavba: rodinný dům č.p. 151, vše zapsáno na LV 6 v k.ú. Bezměrov.

Dražba staršího, částečně rekonstruovaného, v bloku stojícího rodinného domu. Přístup a příjezd k domu je z veřejné komunikace. Rodinný dům je situován v centrální části obce. Dům se dvěma nadzemními podlažími. Součástí rodinného domu jsou dvě vedlejší stavby. Vytápění domu je zajišťováno plynovým kotlem s rozvody ÚT, ohřev teplé vody elektrickým bojlerem. Dům je napojen na inženýrské sítě – elektro, voda a plyn, odpadní vody jsou svedeny do veřejné kanalizační sítě.

Parametry

Typ domu:v bloku


Napište nám

Jako ochranu proti spamu prosím sečtěte tato dvě čísla

Odeslat odkaz


Jako ochranu proti spamu prosím sečtěte tato dvě čísla


Úvod Kontakt Úřední deska Dražby Ke stažení Zajímavé odkazy Ochrana os. údajů GDPR