Exekutor Mgr. Pavla Fučíková Potřebujete-li exekutora zkuste Exekutorský úřad Ostrava, který zajišťuje exekuce a exekutorskou činnost nejen ve městě Ostrava. Zde najdete vše co potřebujete vědět o exekuci. Exekuce Ostrava je zde pro Vás. exekuce, prodej nemovitostí, dražby nemovitostí Exekuce Ostrava. Pořebujeteli exekutora nebo nějakou radu ohledně exekuce, obraťte se na Exekutorský úřad Ostrava, máme dloholeté zkušenosti a mnoho spokojených klientů.

ČR Mgr. Pavla Fučíková
Exekutorský úřad Ostrava


Rodinný dům Strání Exekuce DD 1/22


odběr novinek e-mailem

spisová značka DD 1/22
typ nemovitosti Rodinné domy
město Strání
kraj Zlínský
Zhlédnuto 224x
datum dražby 25. 5. 2022
dražební jistota (Kč) 150 000,00
cena vyvolávací (Kč) 3 200 000,00
cena znalecká (Kč) 4 435 000,00
Napište nám
Odeslat odkaz
Tisk stránky

DRAŽBA PRO INSOLVENČNÍHO SPRÁVCE

Předmět prodeje:

  • pozemek parc.č. St. 1092/1, o výměře 684 m2 – zastavěná plocha a nádvoří, jehož součástí je stavba: rodinný dům č.p. 869,
  • pozemek parc.č. St. 1092/2, o výměře 39 m2 – zastavěná plocha a nádvoří, jehož součástí je stavba: zemědělská usedlost bez čp/če,
  • pozemek parc.č. 2064/1, o výměře 1371 m2 – orná půda, vše zapsáno na LV 1214 v k.ú. Strání.

Dražba staršího rodinného domu stojícího v bloku. Přístup a příjezd k domu je z veřejné komunikace. Rodinný dům je situován v širším centru obce. Dům je podsklepený v celém půdorysu, se dvěma nadzemními podlažími a dvěma bytovými jednotkami o dispoziční velikosti 2+1 a 4+kk. Součástí rodinného domu je vestavěná garáž v 1.PP, zděná dílna, zahrada a studna. Vytápění domu je zajišťováno plynovým kotlem s rozvody ÚT, ohřev teplé vody elektrickým bojlerem nebo kotlem. Dům je napojen na inženýrské sítě – elektro, voda a plyn, odpadní vody jsou svedeny do veřejné kanalizační sítě. Rodinný dům je po částečné rekonstrukci.

Zájemcům o účast v dražbě je možné po schválení dokladů o prokázání totožnosti na vyžádání poskytnout kontakt na vlastníka nemovitosti ke sjednání prohlídky nemovitosti. Žádost o poskytnutí kontaktu pište, prosím, na adresu: drazby@exekuce-ova.cz.

Parametry

Typ domu:v bloku

Dispozice:ostatní


Napište nám

Jako ochranu proti spamu prosím sečtěte tato dvě čísla

Odeslat odkaz


Jako ochranu proti spamu prosím sečtěte tato dvě čísla


Úvod Kontakt Úřední deska Dražby Ke stažení Zajímavé odkazy Ochrana os. údajů GDPR