Exekutor Mgr. Pavla Fučíková Potřebujete-li exekutora zkuste Exekutorský úřad Ostrava, který zajišťuje exekuce a exekutorskou činnost nejen ve městě Ostrava. Zde najdete vše co potřebujete vědět o exekuci. Exekuce Ostrava je zde pro Vás. exekuce, prodej nemovitostí, dražby nemovitostí Exekuce Ostrava. Pořebujeteli exekutora nebo nějakou radu ohledně exekuce, obraťte se na Exekutorský úřad Ostrava, máme dloholeté zkušenosti a mnoho spokojených klientů.

ČR Mgr. Pavla Fučíková
Exekutorský úřad Ostrava


Rodinný dům Dobříš Exekuce DR 3/19.1


odběr novinek e-mailem

spisová značka DR 3/19.1
typ nemovitosti Rodinné domy
město Dobříš
kraj Středočeský
Zhlédnuto 939x
dražební jistota (Kč) 800 000,00
cena vyvolávací (Kč) 16 500 000,00
cena znalecká (Kč) 19 687 000,00
Napište nám
Odeslat odkaz
Tisk stránky

DRAŽBA PRO INSOLVENČNÍHO SPRÁVCE

Předmět prodeje:

  • rodinný dům č.p. 1816 na pozemku parc.č. St.3700,
  • pozemek parc.č. St.3700, o výměře 454 m2 – zastavěná plocha a nádvoří,
  • pozemek parc.č. 1307/119, o výměře 731 m2 – trvalý travní porost,
  • pozemek parc.č. 1307/120, o výměře 490 m2 – trvalý travní porost, vše zapsáno na LV 3732 v k.ú. Dobříš.

Dražba luxusního rodinného domu na adrese Loukotova 1816, Dobříš, okres Příbram. Rodinný dům je situován v rezidenční lokalitě cca 1 km od centra Dobříše, přístup a příjezd k domu je z veřejné komunikace. Dům je podsklepený, s jedním nadzemním podlažím a suterénem o dispozici 6+1, s podlahovou plochou 510 m2, garáží pro 3 automobily a terasou s bazénem. V suterénu domu je mj. vinný sklípek, wellness a kotelna. Součástí rodinného domu je zahrada s jezírkem a skleníkem. Vytápění domu je zajišťováno tepelným čerpadlem v kombinaci s podlahovým topením a/nebo dvěma krby s krbovými vložkami. Dům je napojen na inženýrské sítě – elektro, voda a plyn, odpadní vody jsou svedeny do veřejné kanalizační sítě. K dispozici je rovněž vrtaná studna. Podrobnosti viz znalecký posudek.

Předmětem prodeje NEJSOU movité věci, tvořící vybavení domácnosti dlužníka. Nemovitosti jsou ze strany dlužníka aktuálně užívány k bydlení. Dlužník má podle ust. § 285 odst. 2 insolvenčního zákona povinnost nemovitost vyklidit, usnesení o příklepu však není exekučním titulem a vydražitel se musí případně vyklizení domáhat žalobou u soudu. S ohledem na uvedená omezení nedojde v případě vydražení k faktickému předání nemovitosti.

Pro případné dotazy a prohlídku nemovitostí kontaktujte, prosím, pana Víta Ohnsorga, tel.: +420 777 078 727, email: vit.ohnsorg@seznam.cz.

Parametry

Typ domu:samostatně stojící

Dispozice:ostatní
Obytná plocha:nad 200m²


Napište nám

Jako ochranu proti spamu prosím sečtěte tato dvě čísla

Odeslat odkaz


Jako ochranu proti spamu prosím sečtěte tato dvě čísla


Úvod Kontakt Úřední deska Dražby Katalog nemovitostí Ke stažení Zajímavé odkazy Ochrana os. údajů GDPR