Exekutor Mgr. Pavla Fučíková Potřebujete-li exekutora zkuste Exekutorský úřad Ostrava, který zajišťuje exekuce a exekutorskou činnost nejen ve městě Ostrava. Zde najdete vše co potřebujete vědět o exekuci. Exekuce Ostrava je zde pro Vás. exekuce, prodej nemovitostí, dražby nemovitostí Exekuce Ostrava. Pořebujeteli exekutora nebo nějakou radu ohledně exekuce, obraťte se na Exekutorský úřad Ostrava, máme dloholeté zkušenosti a mnoho spokojených klientů.

ČR Mgr. Pavla Fučíková
Exekutorský úřad Ostrava


Pozor na falešného exekutora!


odběr novinek e-mailem

Pozor na falešného exekutora!

Exekutorská komora České republiky varuje účastníky exekučních řízení před osobou, vydávající se za soudního exekutora.

V průběhu dnešního dne bylo několik povinných kontaktováno osobou, vydávající se neoprávněně za soudního exekutora – konkrétně se jedná o JUDr. Marka Holečka, respektive o jeho údajný exekutorský úřad.

JUDr. Marek Holeček využívá falešných stránek exekutorského úřadu na adrese: www.rychlyexekutor.cz a dále falešných stránek neexistují „Exekutorské unie“ na stránkách www.exekutorskaunie.cz.

Uvedená osoba není soudním exekutorem a není oprávněna činit úkony v exekučním řízení. Uvedený úřad neexistuje. Osloveným účastníkům exekučních řízení důrazně doporučujeme neplatit uvedenému subjektu žádné finanční prostředky.

Dokumenty zaslané falešným soudním exekutorem, JUDr. Markem Holečkem, je možné postoupit Komoře. Budou využity pro připravované trestní oznámení.

Úvod Kontakt Úřední deska Dražby Ke stažení Zajímavé odkazy Ochrana os. údajů GDPR