Exekutor Mgr. Pavla Fučíková Potřebujete-li exekutora zkuste Exekutorský úřad Ostrava, který zajišťuje exekuce a exekutorskou činnost nejen ve městě Ostrava. Zde najdete vše co potřebujete vědět o exekuci. Exekuce Ostrava je zde pro Vás. exekuce, prodej nemovitostí, dražby nemovitostí Exekuce Ostrava. Pořebujeteli exekutora nebo nějakou radu ohledně exekuce, obraťte se na Exekutorský úřad Ostrava, máme dloholeté zkušenosti a mnoho spokojených klientů.

ČR Mgr. Pavla Fučíková
Exekutorský úřad Ostrava


Portál dražeb spuštěn!


odběr novinek e-mailem

Portál dražeb spuštěn!

Exekutorská komora České republiky spustila nové webové stránky. Návštěvnost za první den – 13 tisíc lidí!

Pozemky, rodinné domy, byty či průmyslové stavby – to vše a mnohem více najdete na webu www.portaldrazeb.cz. Soudní exekutoři z celé republiky na něj zapisují informace o dražbách nemovitých věcí. Informace jsou veřejně přístupné a lidé mají o dražby zájem, První den po spuštění portálu na něj zavítalo přesně 12 739 zájemců!

„I v dalších dnech se návštěvnost portálu spolehlivě pohybuje v řádech tisíců,“ říká Monika Zajícová, mluvčí Exekutorské komory České republiky.

Exekutoři zveřejňují informace dobrovolně. Kromě předmětu dražby, jakými jsou byty, rekreační objekty, pozemky či zemědělské stavby, si můžete na portálu vybírat i z jednotlivých krajů republiky a dražby seřadit podle ceny či data.

„Všem, kteří do Portálu dražeb vložili svá data a aktivně spolupracují na jeho rozjezdu, chci upřímně poděkovat. Podle odborníků můžeme mluvit o velkém úspěchu, který by se ovšem nedostavil bez úsilí a pomoci soudních exekutorů,“ dodává Monika Zajícová.

Úvod Kontakt Úřední deska Dražby Ke stažení Zajímavé odkazy Ochrana os. údajů GDPR