Exekutor Mgr. Pavla Fučíková Potřebujete-li exekutora zkuste Exekutorský úřad Ostrava, který zajišťuje exekuce a exekutorskou činnost nejen ve městě Ostrava. Zde najdete vše co potřebujete vědět o exekuci. Exekuce Ostrava je zde pro Vás. exekuce, prodej nemovitostí, dražby nemovitostí Exekuce Ostrava. Pořebujeteli exekutora nebo nějakou radu ohledně exekuce, obraťte se na Exekutorský úřad Ostrava, máme dloholeté zkušenosti a mnoho spokojených klientů.

ČR Mgr. Pavla Fučíková
Exekutorský úřad Ostrava


Falešný exekutor - Marcela Tichá


odběr novinek e-mailem

Falešný exekutor - Marcela Tichá

Exekutorská komora České republiky varuje účastníky exekučních řízení před osobou, vydávající se za soudního exekutora. Od 12. října 2011 byla řada osob kontaktována osobou, vydávající se neoprávněně za soudního exekutora – konkrétně se jedná o Marcelu Tichou, respektive o její údajnou „exekuční spol. Praha 9“.

Uvedená osoba není soudním exekutorem a není oprávněna činit úkony v exekučním řízení. Osloveným osobám důrazně doporučujeme neplatit uvedenému subjektu žádné finanční prostředky.

V případě, že již adresát požadovanou částku uhradil, doporučujeme bezodkladně se obrátit na policejní orgán či státní zastupitelství.

Úvod Kontakt Úřední deska Dražby Ke stažení Zajímavé odkazy Ochrana os. údajů GDPR