Exekutor Mgr. Pavla Fučíková Potřebujete-li exekutora zkuste Exekutorský úřad Ostrava, který zajišťuje exekuce a exekutorskou činnost nejen ve městě Ostrava. Zde najdete vše co potřebujete vědět o exekuci. Exekuce Ostrava je zde pro Vás. exekuce, prodej nemovitostí, dražby nemovitostí Exekuce Ostrava. Pořebujeteli exekutora nebo nějakou radu ohledně exekuce, obraťte se na Exekutorský úřad Ostrava, máme dloholeté zkušenosti a mnoho spokojených klientů.

ČR Mgr. Pavla Fučíková
Exekutorský úřad Ostrava


Dražba nemovitostí v exekuci


odběr novinek e-mailem

Dražby nemovitostí - všechny Dražby nemovitostí - jen s osobní účastí Dražby nemovitostí - jen elektronické Dražby movitých věcí

Naše nemovitosti zakoupíte snadno a levně

Sháníte garáž, pozemek, rekreační nebo komerční objekt, dům či byt? Pak zhlédněte aktuální nabídku Exekutorského úřadu Ostrava v katalogu nemovitostí, kterou lze bez nadsázky srovnat s obsahem realitních serverů.
Nemovitosti z celé České republiky nabízíme v dražbách a plně využíváme spolupráci zkušených realitních makléřů.

Získejte nemovitost za bezkonkurenční cenu
Ceny našich nemovitostí jsou nízké, zkrátka bezkonkurenční! Ptáte se, jak je to možné? Odpověď je nasnadě. Realitní agentury stanoví cenu nemovitostí dle aktuální nabídky na trhu, naproti tomu exekutorský úřad může tuto obvyklou cenu snížit až na její 1/3 ceny z nemovitosti. A to není jediná výhoda, která činí naše nemovitosti nejlevnější, a tudíž i cenově velmi výhodné. Další předností je to, že u nás platíte pouze prodejní cenu, tedy žádné provize!

Máme široký výběr nemovitostí za neuvěřitelně nízké ceny.

Kde dražit?
Exekutorský úřad Ostrava disponuje vlastní jednací a dražební místností, která pojme až 40 osob. Nejste-li z Ostravy ani z blízkého okolí nebo preferujete-li pohodlí svého domova a přesto se chcete dražby zúčastnit, pak můžete využít všech předností e-aukcí, kdy se stačí v daný den a hodinu připojit na internet.

Kdo může dražit?
Dražit může fyzická i právnická osoba, tedy kdokoli z širokého okolí, kdo je plnoletý a způsobilý jednat sám za sebe. To se však nevztahuje na samotného povinného. Dražby nemovitostí se může zúčastnit i zástupce, pokud má udělenou plnou moc.
Podmínkou účasti dražby nemovitosti, o kterou máte zájem, je zaplacení jistoty, a to buď na naší pokladně, nebo bezhotovostně převodem na účet.


 Cena od:  Cena do:
 Typ bytu:  Podlahová plocha:  Konstrukce domu:
 Lokalita:
 Typ domu:  Dispozice:  Obytná plocha:  Druh pozemku:  Typ garáže:  Typ objektu:

Dražby nemovitostí v exekuci

foto datum dražby typ nemovitosti město cena vyvolávací
Dražby nemovitostí v exekuci - Pozemek Vápenice u Starého Hrozenkova Exekuce EX 1058/12 1. 11. 2017 Pozemky Vápenice u Starého Hrozenkova 7 800,00 Kč
Spoluvlastnický podíl (1/6) na pozemcích o celkové výměře 6973 m2 v k.ú. Vápenice u Starého Hrozenkova, okr. Uherské Hradiště
Dražby nemovitostí v exekuci - Pozemek Prostiboř Exekuce EX 1912/14 8. 11. 2017 Pozemky Prostiboř 76 667,00 Kč
Spoluvlastnický podíl (1/2) na pozemku parc.č. 1069/1, zahrada o výměře 2654 m2 v k.ú. Prostiboř, okr. Tachov
Dražby nemovitostí v exekuci - Rodinný dům Prostiboř Exekuce EX 1912/14 8. 11. 2017 Rodinné domy Prostiboř 70 000,00 Kč
Spoluvlastnický podíl (1/2) na rodinném domě č.p. 74, s pozemky v k.ú. Prostiboř, okr. Tachov
Dražby nemovitostí v exekuci - Byt Poruba-sever Exekuce EX 239/16 8. 11. 2017 Byty Poruba-sever 1 533 334,00 Kč
Byt 3+1, 1.NP, obytná plocha 80 m2, Ostrava - Poruba, Marty Krásové
Dražby nemovitostí v exekuci - Rodinný dům Horní Libina Exekuce EX 3539/14 8. 11. 2017 Rodinné domy Horní Libina 56 000,00 Kč
Spoluvlastnický podíl (1/2) na rodinném domě č.p. 351, s pozemky v k.ú. Horní Libina, okr. Šumperk

Úvod Kontakt Úřední deska Dražby Katalog nemovitostí Ke stažení Zajímavé odkazy